KONKORDATO KOMİSERLİĞİNDEN

YASİN MOBİLYA KONKORDATO MÜZAKERE TOPLANTISI

Elazığ 5.Asliye Hukuk Mahkemesinin 2018 /41 sayılı Konkordato dosyası borçlusu YASİN MOBİLYA ÇELİK EŞYA İNŞ.NAK.TRZ.SAN VE TİC. A.Ş. hakkında verilen geçici mühlet kararı nedeniyle 07.01.2019 tarihinde yapılan ilanla alacaklılar beyana davet edilmiş, alacaklarını bildirmeyenlerin bilançoya kayıtlı olmadıkça konkordato projesi müzakerelerine kabul edilmeyeceği ihtarı yapılmıştır.

Borçlu şirketten alacaklı olduklarını bildirenler ile bilançoda kayıtlı olan alacaklıların iştirak edebilecekleri konkordato projesi müzakere toplantısı 23.02.2019 Cumartesi günü saat 14.00 de İLBEY OTELİ –ELAZIĞ adresinde yapılacaktır.

Mühlet kararından önce doğmuş alacakların alacaklıları ile yapılacak toplantı öncesi 10.02.2019- 17.02.2019 tarihleri arasında 7 gün süreyle mesai saatleri içerisinde borçlulara ait bilgiler tarafımdan talep edilerek incelenebilecektir.
Toplantı tarihinden 10 gün içinde vuku bulan intikaller toplantıya kabul edilecektir.
Adresleri tarafımızdan bilinenlere ilanın birer sureti postayla gönderilecektir.
Konkordato müzakeresine katılacak alacaklıların veya kendilerini temsil edecek gerçek ve tüzel kişilerin imza sirküleri, yetki belgesi veya vekaletnamelerini yanlarında bulundurmaları gerektiği ilan ve ihtar olunur.

KONKORDATO KOMİSERİ
SELAHATTİN ÖZ
ATAŞEHİR MAH. NAKKAŞLAR SOK.
ÇİÇEK SİTESİ NO: 1/1 ELAZIĞ
GSM : 0532 / 564 60 61

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.