T.C. DÜZCE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
ESAS NO : 2018/511 Esas

Davacılar ÖMER ESEN, DORUK AĞAÇ ÜRÜNLERİ İMALAT İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, ESEN ORMAN ÜRÜNLERİ,MOBİLYA,ULUSLARARASI NAKLİYAT,İNŞAAT,TAAHHÜT,SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile arasında mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;
Akınlar Mah. 2616 Sok. B1 No: 10 Merkez Düzce adresinde faaliyet gösteren, Düzce Ticaret Sicilinde 10274 sicil numarası ile kayıtlı DORUK AĞAÇ ÜRÜNLERİ İMALAT İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ; Kültür Mah. 791 Sok. No: 13B Merkez DÜZCE adresinde faaliyet gösteren, Düzce Ticaret Sicilinde 589 Sicil numarası ile kayıtlı ESEN ORMAN ÜRÜNLERİ,MOBİLYA,ULUSLARARASI NAKLİYAT,İNŞAAT,TAAHHÜT,SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; ***************** adresinde oturan ******************* T.C. Kimlik Numaralı Ömer ESEN tarafından talep edilen konkordato davasında mahkememizce 22/11/2018 tarihinde 3 aylık geçici mühlet kararı verilmiş olup, konkordato komiseri olarak **************, ********* ve Serbest Mali Müşavir Remzi GÜNAL atanmıştır.
Duruşmanın 20/02/2019 günü saat 14:00’de yapılacağı, alacaklıların mehil talebine iş bu ilanın gazetede ilan tarihinden itibaren 7 gün içerisinde itiraz edebilecekleri, konkordato mühleti verilmesini gerektirecek bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288.maddesi hükmünce ilan olunur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.