T.C. KAYSERİ 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI

TEBLİGAT KONUSU: İMS İLETİŞİM MONTAJ EKTRONİK REKLAM İNŞAAT TURİZM GIDA PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TAŞIMACILIK TEKSTİL BÜRO MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KONU : 2018/633 ESAS SAYILI DOSYA ATAMASI GEÇİCİ KONKORDATO KOMİSERLİĞİNDEN ALACAKLILARIN ALACAKLARINI BİLDİRMEYE DAVET

T.C. Kayseri 1. Asliye Ticaret Mahkemesine 2018 / 633-Esas sayılı dava dosyasında “İMS İLETİŞİM MONTAJ EKTRONİK REKLAM İNŞAAT TURİZM GIDA PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TAŞIMACILIK TEKSTİL BÜRO MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ” ne mahkemece 13/09/2018 tarihinden itibaren 3 ay süreyle geçici mühlet verilmiş olup, geçici konkordato komiseri olarak Mali Müşavir SELÇUK ERDAŞ görevlendirilmiştir.
İİK’nun 299. Maddesine göre alacaklıların ilan tarihinden itibaren ON BEŞ GÜN içerisinde alacaklarını “KARPUZSEKİSİ MAHALLESİ 29. CADDE NO:30 HACILAR/KAYSERİ ” adresinde Geçici Konkordato Komiserliğimizce görevlendirilen MEHMET İLOĞLU’na bildirmeleri gerekmektedir. ALACAKLARINI BU SÜRE İÇERİSİNDE BİLDİRMEYEN ALACAKLILAR BİLANÇODA KAYITLI OLMADIKÇA KONKORDATO PROJESİNİN MÜZAKERELERİNE KABUL EDİLMEYECEKLERİ ihtarı ilan olunur. 17.12.2018.
Şirketin vergi kimlik no : 474 006 4062

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.