T.C. DÜZCE 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)NDEN
ESAS NO : 2018/537 Esas

Davacılar ALİ KOÇ, MİKDAT KOÇ, MURAT KOÇ, NİHAT KOÇ, KOÇ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, KOÇ-AY MİMARLIK PROJE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından mahkememize açılan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;

Mergiç Mah. 2130. Cad. No: 25 Merkez Düzce adresinde faaliyet gösteren, Düzce Ticaret Sicilinde 8824 sicil numarası ile kayıtlı KOÇ-AY MİMARLIK PROJE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; Mergiç Mah. 2130. Cad. No:17 Merkez Düzce adresinde faaliyet gösteren, Düzce Ticaret Sicilinde 8624 Sicil numarası ile kayıtlı KOÇ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ; ************** adresinde oturan 5***************2 T.C. Kimlik Numaralı Nihat KOÇ; ****************adresinde oturan 5**************2 T.C. Kimlik Numaralı Murat KOÇ; ***************** adresinde oturan 5**************0 T.C. Kimlik Numaralı Mikdat KOÇ; ******************* adresinde oturan 5************6 T.C. Kimlik Numaralı Nihat KOÇ; tarafından talep edilen konkordato davasında mahkememizce 04/12/2018 tarihinde 3 aylık geçici mühlet kararı verilmiş olup, konkordato komiseri olarak ***************** ve *****************, ***************** atanmıştır.

Duruşmanın 28/02/2019 günü saat 09:30’da yapılacağı, alacaklıların mehil talebine iş bu ilanın gazetede ilan tarihinden itibaren 7 gün içerisinde itiraz edebilecekleri, konkordato mühleti verilmesini gerektirecek bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288.maddesi hükmünce ilan olunur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.